Certifikáty

Certifikace dle ISO

Kvalita surovin zaručuje kvalitu výrobků
Kvalita našich výrobků závisí ve velké míře na kvalitě vstupních surovin. Proto při výrobě používáme suroviny nejvyšší kvality od předních evropských firem. Kromě vysoké kvality naším dalším požadavkem na suroviny je, aby při jejich výrobě byly uplatňovány technologické postupy, které nemají negativní vliv na životní prostředí.

Výroba podle mezinárodních standardů
V roce 1995 jsme získali, díky práci vlastních i externích odborníků, první certifikát ISO 9000 od auditorské firmy Lloyd's Register Quality Assurance, který potvrdil, že výroba poštovních obálek a tašek u nás probíhá podle tohoto mezinárodního standardu. Výrobní proces je aktuálně certifikován podle normy ISO 9001:2015.

Kontrola kvality je v naší firmě společným jmenovatelem všech činností v celém procesu nákupu, výroby i prodeje.

Díky uplatňování systematické politiky kvality se nám daří předcházet kvalitativním problémům a omezit tak procento reklamací z důvodů nedodržení dohodnutých parametrů výrobků.

CZECH MADE

Naše výrobky jsme oprávněni označovat značkou české kvality CZECH MADE. Pravost českého výrobku zakládáme mimojiné na historické tradici výroby papíru a obálek v našem regionu.

Osvědčení EKO-KOM

Naše společnost je přihlášena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM, který nám ukládá evidenční povinnost ve vztahu k obalům našich výrobků uváděných na trh. Tuto povinnost bereme jako samozřejmou, když je v souladu s naší environmentální politikou. Naše registrační číslo je F00080451.

 

Certifikát FSC®

Součástí naší odpovědné environmentální politiky je uplatňování zásad výroby omezující negativní vliv výroby na životní prostředí. Základní surovinou pro výrobu papíru je dřevo, resp. lesy. Zárukou tohoto přístupu je certifikace typu FSC (Forest Stewardship Council®), kterou jsme prošli v roce 2009. Základní myšlenkou FSC je podporovat environmentálně odpovědné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů celého světa, a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované světové lesy. Naše výroba poštovních obálek je tak prováděna v souladu s normou FSC a zapadá do celého zpracovatelského řetězce, a to od sazenice stromu až po finální papírový produkt v režimu FSC.

KRKONOŠSKÉ OBÁLKY s.r.o.
Úpská 481
542 24 Svoboda nad Úpou

obalky(***antispam***@***antispam***)krkonosskeobalky(***antispam***.***antispam***)com

+420 499 300 412

člen skupinyčlen skupiny nastavení cookies